Port Promowy Zeebrugge

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Miasto Zeebrugge jest położone w północnej Belgii nad Morzem Północnym. Zeebrugge to port dla miasta Brugia, z którym jest on połączony przez kanał. Brugia imponuje średniowieczną architekturą i zabudową, przez co została wpisana na listę UNESCO. Spacerując starymi uliczkami miasta, możemy zobaczyć między innymi dzielnice Markt i Burg, katedrę Sw. Salwatora, czy piękny gotycki ratusz. Krajobraz miasta jest bardzo urokliwy, pełno tu kanałów przez co Brugia nazywana jest często Flamandzką Wenecją.

Zeebrugge- Trasy

 • Port Promowy Zeebrugge
 • Port Promowy Zeebrugge
 • Port Promowy Zeebrugge

Terminal Promowy Zeebrugge

P&O Ferries oferuje przeprawy z Zeebrugge do Hull w Anglii. Połączenie do Rosyth w Szkocji z Norfolkline zostało zamknięte w grudniu 2010.

Dojazd do portu Zeebrugge

Samochodem: terminal promowy Zeebrugge Ferry Terminal mieści się w doku (Buitenhaven), Leopold II Dam (Havendam). W Zeebrugge kieruj sie znakami 'Zone 1', 'Car ferries' i 'P&O Ferries/Hull'. .

Pociągiem: główna stacja kolejowa w Brugii przyjmuje pociągi relacji narodowej i międzynarodowej (Francja, Holandia, Niemcy). Sprzed stacji odjeżdżają autobusy do terminalu promowego Leopold II Dam.

Zeebrugge Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Opinie

 • 02 Jul 2018
  Polecam
  • Podróż przebiegła bardzo pomyslnie.Napewno jeszcze skorzystam z waszych uslug z rodzina .

   Opinia dodana przez JAKUB KOWALEWSKI