Port Promowy Zarubino

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Miasto Zarubino to nadmorskie osiedle, położone nad Zatoką Possieta (część Zatoki Piotra Wielkiego) i otoczone wzgórzami. Leży blisko granicy z Koreą Północną. Z portu można zabrać prom do Sokcho w Korei Płd.

  • Port Promowy Zarubino
  • Port Promowy Zarubino
  • Port Promowy Zarubino

Wymagania wizowe

Podróżni z Unii Europejskiej musza być świadomi, ze regulacje wizowe w Rosji są bardzo ścisłe i mogą być nawet skomplikowane. Aby uzyskać rosyjska wizę, wymagane jest zaproszenie od obywatela Rosji. Większość hoteli pomaga w wydaniu takiego zaproszenia. Pamiętaj, że podróżując z wizą, musisz także posiadać odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Większość ubezpieczalni dokonuje takich ubezpieczeń. W razie wątpliwości skontaktuj się z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. W przypadku posiadania nieważnej lub błędnej wizy grozi wysoka grzywna, a nawet więzienie. Pamiętaj, że podróżując po Rosji, noś zawsze przy sobie: paszport z wizą, informacje o ubezpieczeniu i inne dokumenty związane z Twoim pobytem. Te dokumenty należy okazać na żądanie policji.

Terminal Promowy Zarubino

Operator Stena Daea Line oferuje połączenia promowe z Zarubino do Sokcho w Korei Południowej. Rejs trwa 20h.

Dojazd do portu Zarubino

Niedaleko przebiega trasa A189.

Zarubino Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Stena Daea Line

Molodezhnaya 7 Khasan District Zarubino, Primorskiy Kray, 692763, Russia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi