Port Promowy Zakintos

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Zakintos- Trasy

Zakintos to piękne miasto i wyspa grecka o tej samej nazwie, położona na Morzu Jońskim u wybrzeży Peloponezu. Wyspa uważana za najbardziej popularną wyspę grecką. Krajobraz jest zróżnicowany. Na południu znajduje się słynna z pocztówek zatoka wraku statku otoczona stromymi klifami, którą można podziwiać z specjalnej platformy w Anafontria. Turyści chętnie odwiedzają tu Keri - miasto z piękną panorama na Morze Jońskie, Niebieskie Jaskinie oraz miasto Zakintos z słynną katedra Św. Dionizosa.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Zakintos
  • Port Promowy Zakintos
  • Port Promowy Zakintos

Terminal Promowy Zakintos

Port promowy Zakintos znajduje się na wschodnim wybrzeżu. Codziennie odbywają się tu liczne rejsy Agoudimos Lines i European Sealines do Włoch (Brindisi) i Grecji (Korfu, Paxi, Igoumentisa).

Dojazd do portu Zakintos

Samochodem/ Autobusem: port umieszczony jest Bilsko centrum, skąd łatwo zabrać taksówkę lub autobus i dojechać w wybrane miejsce na wyspie.

Zakintos Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

European Sealines

Lomvardou, Zakinthos 291 00, Greece

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi