Port Promowy Zamboanga City

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Zamboanga City to miasto położone na południowym wybrzeżu wyspy Mindanao. Jest to trzecie co do wielkości miasto na Filipinach. Co roku przyjeżdża tu wiele turystów, aby korzystać z pięknych plaż i lazurowej wody. Zamboanag City to dobry punkt wypadowy na wyspę Great Santa Cruz Island z różowymi piaskami. Warto odwiedzić także Pasonanca Park - wielki park botaniczno- rekreacyjny z basenami, parkiem motyli i wielkim domem na drzewie.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Zamboanga City
  • Port Promowy Zamboanga City
  • Port Promowy Zamboanga City

Terminal Promowy Zamboanga City

Operator 2GoTravel oferuje połączenia promowe z Zamboanga City na wyspę Luzon do Manila. Terminal znajduje się w G/F Jasmin Tower Bldg., Zamboanga Pier, Buenavista St., Zamboanga City.

Dojazd do portu Zamboanga City

Zamboanga Pier leży na południowym wybrzeżu miasta w południowej części wyspy Mindanao. Po mieście możesz poruszać się taksówką, autobusem lub tradycyjnym filipińskim jeepney. Jest to kolorowy, amerykański, terenowy pojazd wojskowy, który wykorzystywany jest do przewozu ludzi.

Zamboanga City Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

2GO Travel

G/F Jasmin Tower Bldg., Buenavista St., Zamboanga City, Philippines

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi