Port Promowy Yakushima

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Yakushima- Trasy

Wyspa Yakushima znajduje się 135km na południe od Wyspy Kiusiu na Morzu Wschodniochińskim w archipelagu Wysp Ōsumi. Większość jej obszaru należy do Rezerwatu Biosfery UNESCO, która chroni rzadkie gatunki flory i fauny w tym żółwia morskiego karetta lub antyczne cedry. Wyspa posiada bajkowy górzysty krajobraz z gęstymi lasami, wodospadami i zwodzonymi mostami nad rzekami. Idealne miejsce na piesze wędrówki.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Yakushima
  • Port Promowy Yakushima
  • Port Promowy Yakushima

Terminal Promowy Yakushima/ Miyanoura i Anbo Port

Operator Tane Yaku Jetfoil oferuje połączenia promowe na Wyspę Yakushima z Kagoshima oraz z sąsiednich wysp Ibusuki i Tanehashima. Większość promów przypływa do portu Miyanoura, a dwa do portu Anbo.

Dojazd do Yakushima/ Miyanoura Port

Łatwy dojazd do portu z różnych części wyspy Yakushima lokalnym autobusem lub samochodem z wypożyczalni. Port Miyanoura leży na północno - wschodnim wybrzeżu wyspy, natomiast port Anbo na wschodnim wybrzeżu.

Yakushima Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Tane Yaku Jetfoil

Miyanoura 1208-11, Yakushima-machi, Kumage-gun, 891-4205, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Miyanoura 1208-11, Yakushima-machi, Kumage-gun, 891-4205, Japan

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi