Promy na Wyspy Sarońskie

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

AFerry.pl oferuje wybór tanich połączeń promowych na Wyspy Sarońskie. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy na wyspy: Egina, Angistri, Hydra, Poros i Spetses.

Oferty Specjalne

Trasy promowe do Saronic Islands

 • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Wyspy Sarońskie

Operator Hellenic Seaways obsługuje połączenia promowe na Wyspy Sarońskie jak Poros, Hydra, Spetses czy Egina z Peloponezu i Pireusu (Ateny) oraz między tymi wyspami.

Wyspy Sarońskie - przewodnik turystyczny

Wyspy Sarońskie leżą w południowo-wschodniej Grecji między Atenami a Peloponezem na Zatoce Sarońskiej oraz u północno-wschodnich wybrzeży Peloponezu na Zatoce Argolidzkiej. Nie brakuje tu pięknych plaż i ciekawych zabytków. np. ruiny świątyni Aphaea na Wyspie Egina. Zobaczymy tu charakterystyczne jasne zabudowania z czerwonymi dachami. Spetses z kolei wyróżnia brak prywatnych samochodów. Na tej wyspie ruch odbywa się pieszo, na rowerze lub pojazdami konnymi.

Podróż po Wyspach Sarońskich

Między wyspami kursują lokalne promy. Transport publiczny na wyspach ograniczony. Na wyspie Spetses dozwolone są tylko taksówki. Jest tam zakaz poruszania się samochodami.

Opinie

 • 11 Sep 2019
  Sympatyczny rejs
  • Łatwy, w wygodnych warunkach i dobrej cenie sposób na dostanie się z Pireusu na Eginę. Piękne widoki, spokojne morze, Półtoragodzinny relaks.

   Opinia dodana przez Dariusz

 • 01 Jul 2019
  Polecam rezerwację w Aferry
  • Warto i bezpiecznie

   Opinia dodana przez JOANNA

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi