Promy na Wyspy Greckie

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje wybór tanich połączeń promowych na Wyspy Greckie. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy na wyspy: Rodos, Kos, Korfu, Kreta, Lesbos, Chios, Santorini, Itaka i wiele innych.

 • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Wyspy Greckie

Liczni przewoźnicy promowi jak Hellenic Seaways, Blue Star Ferries, Dodekanisos Seaways, Sea Jets, Ionian Ferries, Minoan Ferries, Anek Lines i inni obsługują połączenia promowe na setki greckich wysp z głównego lądu Grecji z Pireusu (Ateny), Rafina, z Turcji, Włoch oraz między tymi wyspami.

Wyspy Greckie - przewodnik turystyczny

Tysiące greckich wysp skupionych jest w kilku archipelagach:

 • Wyspy Jońskie na Morzu Jońskim: Korfu, Itaka, Kefalinia, Zakintos
 • Wyspy Sarońskie na Morzu Egejskim: Poros, Egina, Spetses
 • Wyspy Cyklady na Morzu Egejskim: Ios, Mykonos, Santorini
 • Wyspy Dodekanez na Morzu Egejskim: Rodos, Kos
 • Wyspy Egejskie na Morzu Egejskim: Lesbos, Samos, Ikaria
 • Kreta na Morzu Śródziemnomorskim Wyspy różnią się od siebie architekturą i przyrodą, ale na większości z nich znajdziemy piękne plaże, gaje oliwne, zabytkowe ruiny lub inne pamiątki historyczne. Na Cykladach zobaczymy trasowe miasteczka i wiatraki, Korfu jest najbardziej zieloną i górzystą z wysp, Kos to raj dla klubowiczów i amatorów życia nocnego, z kolei Santorini to typowa wyspa na wakacje na plaży. Na Krecie znajdziemy natomiast cos dla każdego: piaszczyste plaże, ciekawe zabytki, Wąwóz Samaria dla amatorów aktywnego wypoczynku. Upalne lata oraz ślady po kolebce starożytnej cywilizacji przyciągają tutaj co roku turystów z całego świata.

  Podróż po Wyspach Greckich

  Między wyspami kursują lokalne promy. Transport publiczny na wyspach ograniczony. Na niektórych wyspach jak Spetses dozwolone są tylko taksówki. Jest tam zakaz poruszania się samochodami.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi