Promy na Wyspy Egejskie

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje wybór tanich połączeń promowych na Wyspy Egejskie. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy na wyspy Cyklady, Dodekanez, Sporady i Wyspy Sarońskie.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Wyspy Egejskie

AFerry.pl oferuje bilety promowe na liczne Wyspy Egejskie jak: Samos, Lesbos, Chios, Rodos, Samos, Mykonos, Santorini i więcej. Kilku przewoźników obsługuje przeprawy na liczne wyspy w tym archipelagu, np. Sea Jets, Blue Star Ferries, Minoan Lines, Hellenic Seaways.

Wyspy Egejskie - przewodnik turystyczny

Wyspy Egejskie leżą na Morzu Egejskim między Turcją i Grecją, dzielą się na klika archipelagów: Cyklady, Wyspy Sarońskie, Dodekanez oraz Sporady. Natomiast administracyjnie na Wyspy Egejskie Południowe i Północne. Wśród najbardziej znanych wysp wyróżniamy: Rodos, Lesbos, Kos, Samos, Chios, Leros i wiele innych. Wyspy różnią się od siebie krajobrazem, rodzajem plaż i zwyczajami. Łączy je przed wszystkich charakter turystyczny. Greckie wyspy od wielu lat są popularną destynacją na letni wypoczynek. Ciepły klimat i cieple wody Morza Egejskiego stwarzają doskonale warunki do plażowania i kąpieli słonecznych.


Podróż po Wyspach Egejskich

Między wyspami kursują liczne promy. Transport publiczny jest ograniczony w zależności od wyspy. Taksówki są popularnym środkiem transportu.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi