Port Promowy Wyspa Whitsunday

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Wyspa Whitsunday leży u wschodnich wybrzeży Queensland w północno - wschodniej Australii na Morzu Koralowym. Jest to największa wyspa w archipelagu Wysp Whitsundays. Słynie z rajskiej plaży Whitehaven Beach. Biały piasek powstał ze szczątków rafy koralowej, dlatego można po nim chodzić boso w bardzo gorące dni. Otaczająca plażę rafa koralowa oraz turkusowe wody tworzą niezapomniane wrażenia i idealne miejsce na snorkeling także nocą. Wyspa została odkryta przez Jamesa Cooka w dniu pięćdziesiątnicy (ang. Whit Sunday), stąd też wzięła się jej nazwa.

  • Port Promowy Wyspa Whitsunday
  • Port Promowy Wyspa Whitsunday
  • Port Promowy Wyspa Whitsunday

Terminal Promowy Wyspa Whitsunday

Na Wyspę Whitsunday kursuje przewoźnik Cruise Whitsundays z Port of Airlie na głównym lądzie oraz z Hamilton Island Marina i z wyspy Daydream. Rejsy z Port of Airlie odbywają się rano lub popołudniu.

Wyspa Whitsunday Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi