Port Promowy Wyspa South Sea

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

South Sea to mała tropikalna wysepka na Fidżi z pięknymi plamami i pięknymi plażami w otoczeniu lazurowych wód. Na wyspie znajduje się piękny resort. Brak stałych mieszkańców. Idealne miejsce na jednodniową wycieczkę do raju.

Całodniowy rejs na Wyspę South Sea - 7h na wyspie

Rezerwując tą opcje, prom South Sea Cruises wypłynie o 9 rano z Wyspy Denerau bardzo szybkim katamaranem. W 30min znajdziesz się na rajskiej wyspie South Sea, gdzie możesz totalnie odpocząć. Jeśli nie jesteś fanem plażowania, to przezroczyste wody są idealne na snorkeling, nurkowanie lub kąpiele. Poza tym możesz zrelaksować się w hamaku pod palmami z widokiem na morze. Od poniedziałku do soboty odbywają się tu pokazy tradycyjnej kultury Fidżyjczyków z tańcem Meke i śpiewem. Podczas pobytu na wyspie serwowany jest pyszny obiad.

Półdniowy rejs na Wyspę South Sea - ok. 4h na wyspie

Rezerwując tą opcje, prom South Sea Cruises wypłynie o 12.15 z Wyspy Denerau bardzo szybkim katamaranem. Podczas pobytu będziesz mieć dostęp to wszystkich atrakcji jak podczas całodniowego rejsu, ale w bardzo ograniczonym czasie.

  • Port Promowy Wyspa South Sea
  • Port Promowy Wyspa South Sea
  • Port Promowy Wyspa South Sea

South Sea Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi