Port Promowy Wyspa Rottnest

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Wyspa Rottnest leży na Oceanie Indyjskim w odległości 19km od zachodniego wybrzeża Australii w pobliżu Perth. Cala wyspa jest rezerwatem przyrodniczym oraz popularną destynacją turystyczną dla wędkarzy, suflerów, nurków oraz zwyczajnych miłośników natury i rekreacji. Historia wyspy związana jest z Aborygenami, którzy zamieszkiwali ją już 30tys. lat temu do czasu, kiedy to została oddzielona od lądu przez ocean. Miejsce to posiada wiele malowniczych atrakcji, takich jak plaże, rafy koralowe, warki statków, ukryte zatoki czy endemiczne gatunki zwierząt (np. kuoka) i roślin.

Wjazd ma wyspę jest płatny. Oplata ta wliczona jest do ceny biletu promowego przewoźnika Rottnest Express. Na wyspie można poruszać się pieszo lub specjalnym autobusem, dlatego operator nie zabiera na pokład samochodów.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Wyspa Rottnest
  • Port Promowy Wyspa Rottnest
  • Port Promowy Wyspa Rottnest

Terminal Promowy na Wyspie Rottnest

Z terminalu na Wyspie Rottnest można popłynąć na główny ląd Australii do Perth lub Fremantle. Przeprawa promowa trwa 25 min do Fremantle i ponad 2h do Perth. Terminal znajduje się na wschodnim brzegu wyspy.

Rottnest Island Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Rottnest Express Ferries

Rottnest Island, WA 6161, Australia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi