Wspólne podróże samochodem i promem na Święta

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Jak zaoszczędzić na świątecznych podróżach samochodem po Europie?

Wspólny przejazd = podział wydatków na paliwo i prom . Kolejne Święta przed nami i kolejne wydatki. Dla Polaka mieszkającego za granica wyjazd na Boże Narodzenie do Polski wiąże się dodatkowo z kosztami podroży, które w tym okresie nie należą do najtańszych. W bieżącym roku podrożały nie tylko bilety lotnicze, ale przede wszystkim paliwo. Wyjazd lotniczy 4 osobowej rodziny lub znajomych nie daje możliwości obniżenia kosztów w przeciwieństwie do wspolnej podroży samochodem, gdzie wydatki można rozdzielić na każdego pasażera. Nie myślcie, ze wspólny przejazd autem jest tylko alternatywa dla osób posiadających samochód. Obecnie w Internecie znajdziecie wiele ofert kierowców, którzy oferują wolne miejsca na wyjazdy do i z Polski.

Aferry.pl i carpooling.pl polecają wspólne przejazdy samochodem i promem na Święta!

Carpooling.pl to naszym zdaniem najlepsza strona z ogłoszeniami na wspólne przejazdy zarówno dla pasażerów jak i kierowców. Korzyści z carpoolingu jest wiele, ale najważniejsza to oszczędność wynikająca z:

  • dzielenia kosztów paliwa
  • dzielenie kosztów biletu promowego lub Eurotunelu
  • brak oplat za nadbagaż. Po uzgodnieniu z kierowca zabieramy nasz ciężki bagaż z prezentami na Święta.

Poza tym pamiętajmy o kapryśnej zimie w ubiegłym roku, która wstrzymała lub opóźniła wiele lotów w okresie Bożego Narodzenia 2010. Promy pływają bez względu na duże opady śniegu.

Nie daj się zaskoczyć odwołanymi lotami jak w minionym roku. Przygotuj się na wspólny przejazd autem i promem w te Święta!

Więcej o korzyściach z wspólnych przejazdów autem i promem na naszej stronie Carpooling i promy.

Już czas na zakup biletu promowego!

Aferry.pl rekomenduje wcześniejszy zakup biletu promowego na świąteczne przeprawy lub przejazdy Eurotunelem. Tuz przed świętami ceny mogą wzrastać z dnia na dzien. Skorzystaj z naszych ostatnich promocji oraz wskazówek jak wydać mniej na bilet.


Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi