Port Promowy Władywostok

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Miasto Władywostok jest malowniczo położone nad zatoką Piotra Wielkiego i otoczone wzgórzami. W turystyce zaistniało dzięki końcowej stacji słynnej Kolei Transsyberyjskiej. Z Moskwy podróż pociągiem trwa 6 dni. Poza tym znajdują się tu liczne muzea, np. krajoznawcze im. Arsienjewa, forteca, muzeum Floty Oceanu Spokojnego. Władywostok to także ważny port morski.

  • Port Promowy Władywostok
  • Port Promowy Władywostok
  • Port Promowy Władywostok

Wymagania wizowe

Podróżni z Unii Europejskiej musza być świadomi, ze regulacje wizowe w Rosji są bardzo ścisłe i mogą być nawet skomplikowane. Aby uzyskać rosyjska wizę, wymagane jest zaproszenie od obywatela Rosji. Większość hoteli pomaga w wydaniu takiego zaproszenia. Pamiętaj, że podróżując z wizą, musisz także posiadać odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Większość ubezpieczalni dokonuje takich ubezpieczeń. W razie wątpliwości skontaktuj się z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. W przypadku posiadania nieważnej lub błędnej wizy grozi wysoka grzywna, a nawet więzienie. Pamiętaj, że podróżując po Rosji, noś zawsze przy sobie: paszport z wizą, informacje o ubezpieczeniu i inne dokumenty związane z Twoim pobytem. Te dokumenty należy okazać na żądanie policji.

Terminal Promowy Władywostok

Operator DBS Cruise Ferry oferuje połączenia promowe z Władywostoku do Sakaiminato w Japonii i Donqhae w Korei Południowej. Natomiast prom Stena Daea Line kursuje stąd do Sokcho w Korei Południowej.

Dojazd do portu Władywostok

Łatwy dojazd do portu z różnych części miasta. Terminal znajduje się w zachodniej części.

Vladivostok Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Stena Daea Line

9 Strelnikov Street, Vladivostok, Primorsky Krai, 660090, Russia

DBS Cruise Ferry

9 Strelnikov Street, Vladivostok, Primorsky Krai, 660090, Russia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi