Promy Wightlink

Promy Wightlink
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Wightlink - trasy

Wightlink jest przewoźnikiem promowym z ponad stuletnim doświadczeniem. Operator obsługuje połączenia między Anglią a Wyspą Wight, zapewniając dogodne przeprawy przez cieśninę Solent zarówno dla turystów, jak i tych dojeżdżających do pracy. Dzieki Aferry.pl kupisz tani bilet na Wyspę Wight na trasach: Portsmouth (Gunwharf) - Fishbourne lub Ryde, Lymington - Yarmouth. Nie przegap naszych promocji!


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
6
Najkrótsze przejście:
Portsmouth - Ryde
22 min
Najpopularniejsza trasa:

Promy Wightlink- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Wightlink to czysta przyjemność

Wightlink - promy

Flota Wight Link posiada 11 konwencjonalnych promów oraz 3 super szybkie, wyłącznie dla pieszych pasażerow. Przeprawa tymi promami jest szybka i komfortowa. Na pokładzie można znaleźć kawiarnie, hall z panoramicznymi oknami, maszyny z grami i wiele innych atrakcji.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota, jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem Wightlink. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Psy/koty podróżują bezpłatnie na promach Wightlink i muszą pozostać w pojeździe podczas całej przeprawy promowej.

Pamiętaj, że zabierając zwierzę domowe do lub z Wielkiej Brytanii na główny ląd Europy, będziesz potrzebować specjalny paszport dla swojego ulubieńca zwany pet passport. Paszport ten nie jest wymagany, jeśli podróżujesz między Wielką Brytanią a Irlandią. Więcej informacji na naszej stronie Przewodnik o podróżach promowych z psem/ kotem do i z Wielkiej Brytanii lub Podróże zwierząt promem po Europie.

wideo

Promy Wightlink YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi