Port Promowy Wiedeń

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Wiedeń to stolica Austrii położona malowniczo nad Dunajem. Miasto o bogatej kulturze, architekturze i historii. Zabytkowe centrum znajduje się na liście UNESCO. Warto zobaczyć tutaj piękny pałac Schönbrunn z ogrodami, katedrę Św. Szczepana (Stephansdom) lub pomnik Johanna Straussa w Parku Miejskim Stadtpark. Wiedeń to także miasto muzyki, z którego pochodzi wielu słynnych kompozytów, m.in. Strauss, Mozart, Haydn. Po intensywnym zwiedzaniu historycznych budynków, warto zrelaksować się w jednym licznych parków lub zdegustować wiedeńskich specjałów, jak sznycel wiedeński, sernik po wiedeńsku lub strudel. Pobyt we Wiedniu na pewno urozmaici rejs po Dunaju.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Wiedeń
  • Port Promowy Wiedeń
  • Port Promowy Wiedeń

Terminal Promowy w Wiedniu

Przewoźnik Mahart Passnave oferuje krajobrazowe przeprawy po rzece Dunaj z Budapesztu do Wiednia.

Dojazd do portu Wiedeń

Samochodem. Trasa E461 z Brna. Port znajduje się w centrum miasta przy moscie Reichsbrücke w DDSG Schifffahrtszentrum, A-1020 Vienna przy Handelskai 265.

Transport publiczny. Wiedeń ma bardzo gęstą sieć komunikacji miejskiej w tym autobusy, tramwaje i metro (U-Bahn). Najbliższa stacja metra to: Vorgartenstraße. Najbliższe stacja kolejowa to Frachtenbahnhof Nordwestbahnhof.

Wiedeń Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Mahart Passnave

DDSG Schifffahrtszentrum, A-1020 Vienna (Reichsbrücke), Handelskai 265, Austria

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi