Prom z Wenecja do Igumenitsa

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 3 przejazdów tygodniowo
  26 h 30 min
  Sprawdź cenę
 • 3 przejazdów tygodniowo
  25 h 30 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Tanie ceny Wenecja do Igumenitsa

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Wenecja do Igumenitsa

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Wenecja do Igumenitsa. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Wenecja do Igumenitsa jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Wenecja do Igumenitsa.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Wenecja do Igumenitsa jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 31 Oct 2017
  Szczerze polecam!
  • Szczerze polecam te linie. Przyjemny rejs, miła obsługa, czysty i przytulny pokład. Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżujących samochodem.

   Opinia dodana przez Anon

 • 30 Jul 2013
  Droga na wakacje
  • Wszystko super. Polecam ten sposób dotarcia do Grecji. Prom czysty, obsługa bardzo miła.

   Opinia dodana przez p.przem

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi