Promy Visemar Line

Promy Visemar Line
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przepraszamy. Obecnie nie można kupić biletów na promy Visemar Lines na stronie AFerry.pl z powodu sytuacji politycznej na Bliskim Wschodzie. Skorzystaj z alternatywnych tras w wyszukiwarce.

Visemar Line - trasy

Nowy operator promowy Visemar Line rozpoczął swoją działalność w maju 2010. Przewoźnik obsługuje jednocześnie pasażerow i cargo na trasach między Włochami i Syrią oraz Włochami i Egiptem. Dzięki Aferry.pl kupisz bilet na przeprawy promowe z Visemar Line na trasę Wenecja - Tartous - Aleksandria - Wenecja.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa : zobacz ponizej

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Visemar Line- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Visemar Line to czysta przyjemność

  Ostatnie zmiany

  Promy Visemar są tymczasowo niedostępne.

  Visemar Line - promy

  Nowe statki są przystosowane do przewozu pasażerow i frachtu. Jeden ze statków nosi nazwę Visemar One. Promy tego operatora mogą pomieścić do 400 osób i posiadają pas dla cargo o długości 2600 metrów. Poruszają się także z duża szybkością, aż do 65km/h.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi