Promy Virtu Ferries

Promy Virtu Ferries
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Virtu Ferries - trasy

Przewoźnik Virtu Ferries to jeden z przewoźników promowych oferujących połączenia promowe między Malta i Sycylia. Dzieki Aferry.pl możesz kupić bilet promowy na przeprawy przez Morze Śródziemne z portu Malta/Valetta do Pozzallo i Katanii na Sycylii. Przeprawa odbywa się tylko na trasie Valletta - Pozzallo. Jeśli wybierzesz opcje Valletta - Katania, wówczas odcinek Pozzallo - Katania odbędzie się autobusem, którego koszt będzie wliczony w koszt biletu promowego. AFerry.pl ma zawsze tanie bilety oraz promocje na promy Virtu Ferries.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 60 minut przed odplywem promu dla pasazerow pieszych i 90 minut dla wzystkich innych pasazerow.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Virtu Ferries- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Virtu Ferries to czysta przyjemność

  Virtu Ferries - promy.

  Flota Virtu Ferries składa się z 6 nowoczesnych szybkich promów San Marco , San Pawl, San Gwann, Maria Dolores, San Frangisk i Jean De La Valette , których wyposażenie zapewni ci najwyższy komfort podroży. Na promach znajdziesz wygodne fotele, restauracje i wiele innych udogodnień.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Opinie

  • 16 Jun 2017
   pozytywna
   • szybko i sprawnie

    Opinia dodana przez PIOTR

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi