Prom z Villa San Giovanni do Messina

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • Caronte & Tourist obsługuje przeprawy promowe na trasie Villa San Giovanni - Mesyna
  przeprawa codziennie 36
  20 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Oferty Specjalne

Tanie ceny Villa San Giovanni do Messina

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Villa San Giovanni do Messina

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Villa San Giovanni do Messina. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Villa San Giovanni do Messina jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Villa San Giovanni do Messina.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Villa San Giovanni do Messina jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 05 Oct 2019
  Przeprawa promowa
  • Podróżowaliśmy z żoną samochodem na wakacje na Sycylię przeprawialiśmy się dwukrotnie - sprawnie i bez komplikacji. Polecam!

   Opinia dodana przez EMSII

 • 02 Jun 2019
  BYŁO SUPER
  • Sprawna i szybka obsługa w obu kierunkach, personel komunikatywny pomimo braku znajomości języka włoskiego przez nas, fachowcy w swojej robocie

   Opinia dodana przez WOJCIECH Z WROCŁAWIA

 • 13 Jun 2018
  ocena przeprawy promowej
  • Z Villa San Giovanni do Messiny płynąłem olbrzymim promem o świetnie zorganizowanym sposobem parkowania samochodów i znakomitym barze z kawą i ciastkami. Z powrotem było gorzej. Prom był dużo mniejszy gdzie upakowanie samochodów było raczej przypadkowe narażając je na otarcia.

   Opinia dodana przez MAREK WITKOWSKI

 • 26 Apr 2018
  ogolnie zadowolona
  • ogólnie zadowolona

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi