Port Promowy Victoria

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Victoria- Trasy

Victoria to miasto leżące na południowym wybrzeżu wyspy Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Nazwane na cześć brytyjskiej królowej Viktorii. Jest to najstarsze miasto na Wybrzeżu Północno-Zachodnim, stąd nie brakuje tu historycznych budynków, jak np. budynki Parlamentu Kolumbii Brytyjskiej lub drugiej po San Francisco najstarszej dzielnicy chińskiej Chinatown. Victoria nosi miano miasta ogrodu z powodu licznych parków i ogrodów, w tym Butchart Gardens lub Beacon Hill Park. Turyści skupiają się głowie w Inner Habour. Podczas BC Day - Dzień Kolumbii Brytyjskiej w każdy pierwszy poniedziałek sierpnia odbywają się w mieście liczne koncerty, pokazy sztucznych ogni i parady.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Victoria
  • Port Promowy Victoria
  • Port Promowy Victoria

Terminal Promowy Victoria

Przewoźnik Clipper Vacations oferuje 3 godzinne przeprawy z Seattle w USA do Victoria w Kanadzie.

Dojazd do portu Victoria

Port mieści się na Victoria's Inner Harbour na ulicy 254 Belleville Street blisko budynków Parlamentu Kolumbii Brytyjskiej.

Victoria Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Clipper Vacations

254 Belleville Street, Victoria, BC V8v 1W9, Canada

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi