Promy Ventouris

Promy Ventouris
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Ventouris - trasy

Przewoźnik promowy Ventouris specjalizuje się w połączeniach między Włochami a Grecją oraz między Włochami a Albanią. Dzięki Aferry.pl kupisz tani bilet na przeprawy z Ventouris Ferries do Bari, Durres, Korfu lub Igoumenitsa.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
2
Najkrótsze przejście:
Bari - Durres
9 h
Najpopularniejsza trasa:

Promy Ventouris- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Ventouris to czysta przyjemność

Ventouris - promy

Promy Ventouris Ferries są statkami rejsowymi Polaris, Bari, Seatrade oraz Rigel o bardzo wysokim standardzie. Dobra infrastruktura turystyczna zapewni ci wszystko, co potrzebne do komfortowej przeprawy. Na pokład zabierane są również karawany i przyczepy kempingowe.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy Ventouris YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi