Promy Venezia Lines

Promy Venezia Lines
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Venezia Lines - trasy

Przewoźnik promowy Venezia Lines od 20 lat specjalizuje się w przeprawach między Włochami a Chorwacją i Słowenią oraz między Włochami i Albanią. Sprawdź ostatnie promocje i kup tani bilet na Aferry.pl na promy do: Wenecji, Durres, Porec, Lussino, Rovigno, Pirano i wielu innych portów nad Morzem Adriatyckim.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Proszę mieć numer referencyjny rezerwacji przy sobie w czasie odprawy.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Venezia Lines- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Venezia Lines to czysta przyjemność

  Venezia Lines - promy

  Flota Venezia Lines posiada 3 bardzo szybkie promy, które mogą rozwinąć prędkość nawet do 100 km/h. Przeprawiający się pasażerowie mogą liczyć na komfort i bezpieczeństwo jazdy.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Opinie

  • 24 Jul 2019
   wyprawa jednodniowa
   • polecam

    Opinia dodana przez Anon

  • 05 Aug 2018
   Klimatyzacja
   • W drodze powrotnej nie było klimatyzacji i 300 osób zamknięte na pokładzie przez 3,5 godziny to była masakra, tym bardziej po zwiedzaniu Wenecji w 45 stopniowym upale. Można było w tym czasie wpuszczać na górny pokład po parę osób żeby się schłodziły tym bardziej, że nie było czym oddychać.

    Opinia dodana przez JUSTYNA GRAJDEK

  • 17 Jul 2018
   1-dniowa wycieczka do Wenecji
   • Rezerwując statek, nie wiedzieliśmy że dają nam przewodników. Wspaniali ludzie, mówiący po angielsku, niemiecku i po polsku!!! Podróż choć 3,5 godzinna minęła szybko, gdyż przewodnicy przedstawiali program zwiedzania, historię Wenecji, rekomendowali atrakcje, naprawdę byli pomocni. Dużym minusem była odprawa, szczególnie w Wenecji - Chorwacja nie jest w Schengen i dlatego przekraczasz granicę Włoch z uciążliwą i długotrwałą kontrolą Security oraz paszportową, co zabrało nam ponad godzinę. Plusem było to, że wysiadasz na terminalu San Basilio i jesteś w Wenecji, a nie na jakimś betonowym Tronchetto czy innym odludziu, skąd straciłbyś czas na dojazd do Wenecji.

    Opinia dodana przez ANDRZEJ NAWROCKI

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi