Port Promowy Walencja

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Walencja- Trasy

Miasto Walencja to jedno z większych miast Hiszpanii leżące nad Morzem Śródziemnym. Walencja oferuje szereg atrakcji turystycznych zarówno z przeszłości jak i współczesności. Chcąc przenieść się w czasy średniowiecza, koniecznie trzeba zobaczyć katedrę z kaplica, w której podobno mieści się Święty Graal oraz z El Micalet - wieża ośmioboczna będąca symbolem miasta. Dzieła współczesnej architektury można podziwiać w dzielnicy przyszłości zaprojektowanej przez Santiago Calatravę, w której znajdują się delfinarium, planetarium, opera i wiele innych ciekawych budynków. Od 2008 roku fani Formuły 1 przyjeżdżają oglądać wyścig do Walencji. Tor biegnie częściowo przez port i ulice miasta. Wieczorem koniecznie trzeba wybrać się na Stare Miasto do dzielnicy El Carmen, które jest centrum zżycia nocnego w mieście.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Walencja
  • Port Promowy Walencja
  • Port Promowy Walencja

Terminal Promowy Walencja

Z Portu wypływają liczne promy Balearia i Acciony na Wyspy Balearskie.

Dojazd do portu Walencja

Samochodem: do Walencji prowadzi wiele autostrad. Trasa E15 biegnąca wzdłuż wybrzeża, A3 z zachodu lub E7 z Saragossy. W Walencji kieruj się znakami do portu.

Pociągiem/ metrem: stacja kolejowa Walencja Norte jest bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym w kraju i leży w centrum miasta. Stąd możesz zabrać metro, autobus lub taksówkę do portu.

Walencja Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Balearia

Estación Maritima, Muelle de Turia s/n , C.P. 46024, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima. Muelle de Poniente, C.P. 46024, Spain

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi