Promy Ustica Lines

Promy Ustica Lines
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Ustica Lines - trasy

Przewoźnik Ustica Lines to jeden z przewoźników promowych ofefujących połączenia promowe między Włochami a włoskimi Wyspami Egadzkimi oraz Liparyjskimi. Dzieki AFerry możesz kupić bilet promowy na przeprawy przez Morze Tyrreńskie z portu Palermo do Ustica, z Neapolu do Lipari lub z Sycylii na Favignana. Przewoźnik obsługuje tylko pieszych pasażerow.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas polaczeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 30 minut przed odpłynięciem promu dla wszystkich pasażerów

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Ustica Lines- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Ustica Lines to czysta przyjemność

  Ustica Lines - promy.

  Flota Ustica Lines składa się z 25 nowoczesnych statków wodolotów i katamaranów, których wyposażenie zapewni ci najwyższy komfort podroży.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Ustica Lines YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi