Port Promowy Tunis

 • Porównaj czasy i ceny dla Tunis

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

Port Promowy Tunis - Ceny od zł1 275

Miasto Tunis to stolica Tunezji położona nad Morzem Śródziemnym. Stare miasto z medyna i meczetami, w tym meczet Oliwny (Djama Az-Zajituna) zostały wpisane na Listę UNESCO. Tunis obfituje w wiele innych zabytków architektury arabskiej, jak Palac Dar Husajn lub Bardo - Muzeum Narodowe ze słynnymi mozaikami rzymskimi. Nie można też ominąć ruin starożytnej Kartaginy. Turyści mogą też wypocząć na jednej z wielu plaż.

Tunis- Trasy

Terminal Promowy Tunis

Port mieści się ok. 12km na północ od Tunisu w porcie La Goulette. Przypływają tu promy z Francji (Marsylia), Włoch (Genua, Civitavecchia, Salermo) i Sycylii (Palermo, Trapani), obsługiwane przez SNCM, GNAV i Grimaldi. Najkrótsze połączenie z Trapani trwa ok. 8 godzin.

Dojazd do portu Tunis

Samochodem: trasa numer 1 z południa i 5 z zachodu. W Tunisie kieruj się znakami do portu..

Pociągiem: linia kolejowa TGM biegnąca wzdłuż wybrzeża Tunezji ma swoją stacje w porcie. Z centrum Tunisu można zabrać też elektryczną kolej do portu.

3 z 5 gwiazdek na podstawie 1 opini

Tunis Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Opinie

 • 07 Apr 2015
  Tanio i jakość adekwatna do ceny
  • Wszystko zgodnie z planem - przynajmniej ze strony "Aferry". Natomiast: prom ruszył blisko 4 godziny później. Zero informacji na stronie przewoźnika. A wiadomo, że będzie spóźniony bo poprzedni prom był odwołany z powodu sztormu, więc naszym płynęło sporo ludu. W informacji nikt nie zna angielskiego

   Opinia dodana przez Krzysztof Zgorkiewicz