Port Promowy Tunis

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Tunis- Trasy

Miasto Tunis to stolica Tunezji położona nad Morzem Śródziemnym. Stare miasto z medyna i meczetami, w tym meczet Oliwny (Djama Az-Zajituna) zostały wpisane na Listę UNESCO. Tunis obfituje w wiele innych zabytków architektury arabskiej, jak Palac Dar Husajn lub Bardo - Muzeum Narodowe ze słynnymi mozaikami rzymskimi. Nie można też ominąć ruin starożytnej Kartaginy. Turyści mogą też wypocząć na jednej z wielu plaż.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Tunis
 • Port Promowy Tunis
 • Port Promowy Tunis

Terminal Promowy Tunis

Port mieści się ok. 12km na północ od Tunisu w porcie La Goulette. Przypływają tu promy z Francji (Marsylia), Włoch (Genua, Civitavecchia, Salermo) i Sycylii (Palermo, Trapani), obsługiwane przez SNCM, GNAV i Grimaldi. Najkrótsze połączenie z Trapani trwa ok. 8 godzin.

Dojazd do portu Tunis

Samochodem: trasa numer 1 z południa i 5 z zachodu. W Tunisie kieruj się znakami do portu..

Pociągiem: linia kolejowa TGM biegnąca wzdłuż wybrzeża Tunezji ma swoją stacje w porcie. Z centrum Tunisu można zabrać też elektryczną kolej do portu.

Tunis Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

CTN

Gare Maritima, 2060 La Goulette, Tunisia

CTN

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Grandi Navi Veloci

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Grimaldi Lines

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Corsica Linea/CTN

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Corsica Linea

Gare Maritime, 2060 La Goulette, Tunisia

Opinie

 • 07 Apr 2015
  Tanio i jakość adekwatna do ceny
  • Wszystko zgodnie z planem - przynajmniej ze strony "Aferry". Natomiast: prom ruszył blisko 4 godziny później. Zero informacji na stronie przewoźnika. A wiadomo, że będzie spóźniony bo poprzedni prom był odwołany z powodu sztormu, więc naszym płynęło sporo ludu. W informacji nikt nie zna angielskiego

   Opinia dodana przez Krzysztof Zgorkiewicz

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi