Promy Tsugaru Kaikyo

Promy Tsugaru Kaikyo
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Tsugaru Kaikyo - trasy

Przewoźnik Tsugaru Kaikyo oferuje przeprawy promowe przez Cieśninę Tsugaru między wyspami Honsiu i Hokkaido w Japonii. Pasażerowie mogą wziąć prom z portów w Oma i Aomari na Honsiu do portu Hakodate na Hokkaido.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 90minut przed odplywem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Tsugaru Kaikyo- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Tsugaru Kaikyo to czysta przyjemność

  Tsugaru Kaikyo - promy

  Flota Tsugaru Kaikyo składa się tylko z 4 promów: Blue Dolphin (Niebieski Delfin),Blue Mermaid, Venus, pływających na trasie Hakodate - Aomori oraz Daikanmaru kursującego na trasie Hakodate - Oma. Turyści mogą podziwiać z pokładu piękne widoki na cieśninę Tsugaru, łączącą Morze Japońskie z wodami Pacyfiku.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Tsugaru Kaikyo YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi