Port Promowy Trelleborg

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trelleborg- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Trelleborg leży w południowej części Szwecji i jest największym portem promowym w całej Skandynawii. Pełni on funkcje bramy - mostu leczącej Skandynawie z resztą Europy. Miasto ma bardzo ciekawą historie. Przez wieki przechodziło z rąk szwedzkich do duńskich, głownie zaą podbojów Wikingów z Dani. Jeden z faktów głosi, że Trelleborg był prezentem ślubnym ofiarowanym przez duńską rodzinę królewską dla szwedzkiego księcia Waldemara. Trelleborg szczyci się pięknymi plażami, malowniczymi krajobrazami i zabytkami historycznymi. Główną atrakcją turystyczną jest Trelleborg Ring, forteca zbudowana przez Wikingów Duńskich w X wieku.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Świnoujście - Trelleborg
(TT-Line)
826 zł
 • Zarezerwowany : wtorek, 22 września 2020
 • Podróż: środa, 30 września 2020 (W jedną stronę)
 • Samochód osobowy + 2
 • Port Promowy Trelleborg
 • Port Promowy Trelleborg
 • Port Promowy Trelleborg

Terminal Promowy Trelleborg

Przeprawy promowe z Trelleborga obsługiwane są przez TT- Line i Stena Line do Niemiec (Travemunde, Sassnitz i Rostock). Połączenie Trelleborg - Sassnitz jest popularne wśród polskich emigrantów, pracujących w Skandynawii. Przeprawa trwa tylko 4 godziny. Polacy wolą przeprawiać się krótszą trasą niż z Świnoujścia do Ystad. Trasa Rostock/ Sassnitz - Trelleborg jest obsługiwana przez przewoźnika Stena Line od stycznia 2013, wcześniej na trasie kursowały promy Scandlines.

Nowa trasa Trelleborg - Świnoujście z TT Line od stycznia 2014!

Dojazd do portu Trelleborg

Samochodem: trasa E22 z Malmo do Norrkoping. Zjedz na Trelleborg i kieruj się znakami do portu.

Pociągiem: najbliższa stacja kolejowa mieści się w Malmo. Linie kolejowe Sverige Jarnvag oferują połączenia do większości miast w Szwecji. Ze stacji kursują autobusy do portu.

Autobusem: ze stacji kolejowej weź autobus numer 146 do przystanku Trelleborg Övre, który jest tylko 10 minut pieszo od terminalu.

Trelleborg Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Stena Line

Terminal Building, Travemündeallén / Kontinentplan, 23123 Trelleborg, Sweden

TT-Line

Terminal Trelleborg (TT-Line), Travemündebron, S-23122, Sweden

Opinie

 • 19 Jan 2020
  Fantastyczne połączenie
  • Przyjemna podroz, personel sympatyczny, odprawa bezproblemowa (troszke lepiej powinno sie oznaczyc sam dojazd od odprawy do promu - ktos, kto wcześniej nie plynal promem moze się lekko zakrecic), natomiast mezczyzna ktory obslugiwal w restauracji powinien dostac awans za podejscie do klienta. Ogolnie polecam

   Opinia dodana przez Ryszard Przybyło

 • 19 Jan 2020
  Fantastyczne połączenie
  • Przyjemna podróż, personel sympatyczny, odprawa bezproblemowa (troszkę lepiej powinno się oznaczyć sam dojazd od odprawy do promu - ktoś, kto wcześniej nie płynął promem może się lekko zakręcić), natomiast mężczyzna który obsługiwał w restauracji powinien dostać awans za podejście do klienta. Ogólnie polecam

   Opinia dodana przez Ryszard Przybyło

 • 18 Jan 2020
  super serwis
  • Prosze o wyslanie rezerwacji ze szegolowymi cenami gdyz bede musial rozliczyc poszczegolne osoby osobno.

   Opinia dodana przez MACIEJ KUROWSKI

 • 11 Jan 2020
  Pokój
  • Zastrzezenie mam tylko do pokoju , długo czekałem aż panowie posprzątane i po pół godziny wszedłem do niego tak jak było nie umyta toaleta i zostawione śmieci po poprzednim pasażerach . Co do reszty za ta cenę podróż i statek w pożądku . Ppzdrawiam

   Opinia dodana przez Anon

 • 24 Sep 2019
  Dobra jakość
  • Podróż i jakość obsługi przynajmnie dobra. Jak na wielu promach, z parkingu ciężko przecisnąć się do wyjścia na pokłady. Czystość i obsługa bez zastrzeżeń. Osobiście, miałem problemy ze zmianą terminu rezerwacji. Wymagala napisania kilku maili aby była skuteczna. Ponadto przy zmianie terminu rezereacji o dwa tygodnie później, które wykonałem z wyprzedzeniem dwóch miesięcy odbyło się odpłatnie oraz zmniejszające standard kajuty. Na szczęście obsługa byla wyrozumiała. Co dziwne, jak zauważyłem i tak większość kajut była wolna. To swiadczy o sile interesu nad zadowoleniem klienta. Na innych liniach bywa lepiej. W moim biznesie na taką obsługę klienta nie mógłbym sobie pozwolić!

   Opinia dodana przez Robert

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi