Prom z Travemunde do Trelleborg

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 3
  6 h 30 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Travemunde do Trelleborg

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Travemunde do Trelleborg. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Travemunde do Trelleborg jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Travemunde do Trelleborg.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Travemunde do Trelleborg jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 26 Nov 2013
  Jedzenie
  • Jako kierowca tira, za który linie biorą ogromne pieniądze, uważam iż jedzenie powinno być w standardzie. Niedługo dojdzie tak, że będziemy spać w kabinach. Na plus zaliczam darmowe siłownie i spa itp.

   Opinia dodana przez Romuald

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi