Port Promowy Travemunde

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Travemunde- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Travemünde jest położone w Niemczech u ujścia rzeki Trave do Bałtyku, będące dzielnicą Lubeki. Miasto powstało na bazie twierdzy. Obecnie pełni funkcje portu i resortu wypoczynkowego. Turyści przyjeżdżają tu na regaty żaglowców (Travemunder Woche), festiwal piasku, gdzie prezentowane są rzeźby z piasku lub do muzealnego statku - Passat. Warto wybrać się też na stare miasto Lubeki, aby zobaczyć wiele innych ciekawych zabytków, jak Brama Holsztyńska.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Helsinki - Travemunde
(Finnlines)
2 177 zł
  • Zarezerwowany : środa, 23 września 2020
  • Podróż: wtorek, 29 września 2020 (W jedną stronę)
  • Samochód osobowy + 1
  • Port Promowy Travemunde
  • Port Promowy Travemunde
  • Port Promowy Travemunde

Terminal Promowy Travemünde

Największy port promowy nad Morzem Bałtyckim. Przewoźnik TT Line oferuje stąd połączenia promowe do szwedzkiego Trelleborga. Rejs trwa ponad 7 godzin. Natomiast Finnlines obsługuje trasę Travemunde - Helsinki (28h).

Dojazd do portu Travemunde

Samochodem: z Lubeki jedz trasa K25/ B75/ B104, potem skręć w Travemünder Landstrasse i kieruj się znakami na Lübeck-Travemünde / Fähre Skandinavienkai. Terminal promowy leży około 16km na północny - wschód od centrum Lubeki. Alternatywnie podążaj za znakami do portu na autostradzie A1.

Pociągiem: Niemiecka Kolej, Deutsche Bahn, zapewnia połączenie do terminalu do stacji Lübeck-Travemünde Skandinavienkai.

Travemunde Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Finnlines

Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, Travemünde, 23570, Germany

Stena Line

Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, Travemünde, 23570, Germany

TT-Line

TT-Line, Fähranleger Travemünde, Zum Hafenplatz 1, Lübeck-Travemünde, 23570, Germany

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi