Promy Trasmediterranea (Transmed)

Promy Trasmediterranea (Transmed)
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Kup bilet na promy do Hiszpanii, Maroka, na Baleary i Wyspy Kanaryjskie z Trasmediterranea - Kadyks, Barcelona, Ceuta, Tangier Med i więcej

Trasmediterranea (Transmed) - trasy

Trasmediterranea znany także jako Trasmediterranea to jeden z głównych hiszpańskich operatorów promowych oferujący połączenia między Hiszpanią i Afryką oraz Wyspami Balearskimi i Kanaryjskimi. Wśród Polaków najbardziej popularne są trasy z Hiszpanii do Maroko: Algeciras - Tangier Med. Skorzystaj z licznych promocji na Aferry.pl i kup tani bilet promowy do: Las Palmas, na Ibizę, Majorkę, Barcelony, Tangieru i wielu innych portów.

Zniżka Rezydenta

Jeśli jesteś rezydentem Wysp Balearskich, Wysp Kanaryjskich, Ceuty lub Melilla i podróżujesz z Acciona Trasmediterránea, możesz skorzystać ze zniżki rezydenta i zaoszczędzić 50%. Pamiętaj, że na odprawie i podczas rezerwacji musisz przedstawić dowód tożsamości potwierdzający twój status rezydenta. Nie wywiązanie się z tego obowiązku unieważni bilet ze zniżką i będziesz musiał kupić nowy w porcie.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 30 minut przed odplywem promu dla pasazerow pieszych i 60 minut dla wszystkich innych pasazerow.

Trasy:
42
Najkrótsze przejście:
Algeciras - Ceuta
1 h 10 min
Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Trasmediterranea (Transmed)- Trasy

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Trasmediterranea to czysta przyjemność

Ostatnie zmiany

Przewoźnik zamknął trasę Walencja - San Antonio na Ibizę

Trasmediterranea (Transmed) - promy

Promy Trasmediterranea (Transmed) przypominają raczej statki rejsowe niż promy pasażerskie. Znajdziecie na nich wszystko co potrzebne jest to wypoczynku na pokładzie: baseny, restauracje, komfortowe kabiny i siedzenia, itd. Promy tego przewoźnika należą do najlepszych w Hiszpanii.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Opinie

 • 31 Mar 2019
  Motocyklem do Maroko
  • Duży plus że odprawa celna paszportowa odbywała się podczas rejsu jeszcze większy Plus za szybkie załadowanie motocykli na prom motocykle nie czekają w korkach minus sklep wolnocłowy whisky wcale nie kosztowało mniej niż w Polsce alkohol lepiej zakupić przed wyjazdem ogólnie ocena bardzo dobra Polecam tą linię

   Opinia dodana przez JERZY Najcior

 • 23 Jul 2018
  Ibiza
  • Ok było nieżle

   Opinia dodana przez BOGUMILA ZUCHOWSKA

 • 12 Jul 2018
  Szczęście w nieszczęściu
  • Taki tytuł ponieważ żona z dziećmi nie zdążyła na prom z Minorki ale jak się później okazało to było to szczęście bo prom z Majorki nie wypłynął w drogę powrotną z przyczyn technicznych a był to ostatni prom tego dnia

   Opinia dodana przez JOLANTA

 • 12 Jan 2017
  Polecam
  • Jestem zadowolona z rejsu.

   Opinia dodana przez Violetta

 • 20 Nov 2016
  Słabo
  • Wszystko byłoby dobrze gdyby nie opóźnienia, w obie strony po 2 godziny na tak krótkiej trasie.

   Opinia dodana przez Paweł

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi