Port Promowy Trapani

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Miasto Trapani leży w północno - zachodniej Sycylii nad Morzem Śródziemnym. Trapami posiada wiele zabytków architektury barokowej, np. Pałac Giudecca lub kościół Maria SS. Dla spragnionych pięknych widoków czeka Góra Erice, z której ulic i średniowiecznego zamku rozciąga się piękny widok na Trapami, a przy dobrej widoczności można zobaczyć nawet wybrzeże Tunezji. Wokół miasta rozciąga się także kilka plaż, w tym Marausa. Trapani znane jest również z procesji ukazującej Misterium Meki Pańskiej podczas Świąt Wielkanocnych. Jest to dobry punkt wypadowy na pobliskie Wyspy Egadzkie (Egady).

  • Port Promowy Trapani
  • Port Promowy Trapani
  • Port Promowy Trapani

Terminal Promowy Trapani

Do portu przypływają promy Grimaldii Line z Civitavecchia (Włochy) i Tunisu (Tunezja) oraz promy Tirrenia z portu Cagliari w Sardynii. Z Trapani można się udać z Siremar na Egady (Favignana, Levanzo, Marettimo).

Dojazd do portu Trapani

Samochodem: trasa A29 i A29DIR z Palermo do Trapani. W Trapani kieruj się znakami do portu..

Pociągiem: linie kolejowe Ferrovie dello Stato łączą Trapani z innymi głównymi miastami na Sycylii. Stacja kolejowa leży około 1,5 km od terminalu promowego.

Autobusem: sycylijska firma autobusowa AST zapewnia połączenie z Trapani do Palermo, Mesyny i Katanii.

Trapani Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Siremar

Port of Trapani, Sicily, Italy, I - 91100, Italy

Tirrenia di Navigazione

Port of Trapani, Sicily, Italy, I - 91100, Italy

Liberty Lines

Port of Trapani, Sicily, Italy, I - 91100, Italy

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi