Prom z Toulon do Bastia

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 7 przejazdów tygodniowo
  9 h
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Tanie ceny Toulon do Bastia

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Toulon do Bastia

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Toulon do Bastia. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Toulon do Bastia jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Toulon do Bastia.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Toulon do Bastia jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 22 Nov 2012
  Corsica-Sardinia Ferries - bardzo dobry środek transportu
  • Podróżowałem już tą linią 10 razy i nigdy nie byłem zawiedziony, nawet kiedy nie udało mi się wykupić w pełnym sezonie kabiny. Wyposażenie i zachowanie załogi pozwala na przetrwanie nocy w miarę komfortowo. Nikt nikogo nie przegania z foteli czy podłogi. Bardzo miło, uprzejmie i czysto. Polecam.

   Opinia dodana przez Krzysztof

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi