Port Promowy Saloniki

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Saloniki jest położone w północnej Grecji nad Morzem Egejskim. Saloniki posiadają bogate zabytki architektury greckiej, rzymskiej i bizantyjskiej, dzięki czemu zostały one umieszczone na liście UNESCO. Na wybrzeżu znajduje się Biała Wieża, będąca symbolem miasta, zbudowana w stylu bizantyjskim. Warto też zobaczyć Luk i Mauzoleum Galeriusza, cytadele i wiele licznych kościołów, w tym, Św. Dimitriosa. Na wybrzeżu można wypocząć na piaszczystych plażach. Salonki są tez dobrym punktem wypadowym do zobaczenia mitycznej Góry Olimp, ok. 80 km na południowy - zachód od miasta.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Saloniki
  • Port Promowy Saloniki
  • Port Promowy Saloniki

Terminal Promowy Saloniki

Przewoźnik Blue Star Ferries oferuje liczne połączenia promowe z Salonik na Cyklady i Sporady.

Dojazd do portu Saloniki

Samochodem: trasa Egnatia Odos (E90) biegnąca z Igoumenitsa do Kipoi w Turcji.

Pociągiem/ Metrem/ Autobusem: ze stacji kolejowej w Salonikach można dotrzeć do Wiednia, Bukaresztu, Skopje oraz do licznych miast w Grecji. W samym mieście kursuje metro i siec lokalnych autobusów OASTH, które zabiorą cię także do portu.

Thessaloniki Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Blue Star Ferries

Aktoploiko Limani, Thessaloniki 54625, Greece

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi