Port Promowy Tanger

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Tanger- Trasy

Tanger leży w północno - zachodniej części Maroko nad Cieśniną Gibraltarską. Tanger ma bardzo bogatą historie. Mając strategiczne położenie, był celem ataków wielu mocarstw europejskich. Obecnie jest prężnie rozwijającym ośrodkiem turystyczno - handlowym. Turyści mogą tu zobaczyć Plac Sułtana Dar el Makhzen, plac Grand Socco na starym mieście (medyna) i wiele innych zabytków kultury arabskiej, jak meczet Tangier Grand Mosque. Wybrzeże Tangieru posiada też piaszczyste plaże doskonale do letniego wypoczynku.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Tanger
  • Port Promowy Tanger
  • Port Promowy Tanger

Terminale Promowe Tanger Med i Tanger Ville

Tangier Med to nowy port Tangeru, który znajduje się 40 km od miasta. Port jest wciąż w trakcie rozwoju, ale przyjmuje już promy Acciony i Nautas z hiszpańskiego Algeciras. Do starego portu w Tangierze pływają promy GNAV, Comarit Comonav z Genui we Włoszech, Comarit z Sete we Francji oraz GNAV z Barcelony. Terminal Tangier Ville obsługiwany jest przez przewoźnika FRS i Inter Shipping, którego promy pływają do Algeciras i Tarify.

Dojazd do portu Tanger

Samochodem: autostrada Rabat-Tanger expressway łączy Rabat bezpośrednio z nowym portem Tanger Med.

Pociągiem: linia kolejowa łączy Tanger z Casablanca, Fez, Rabat i Marrakeszem. Szybka Linia TGV jest w trakcie budowy.

Tanger Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi