Port Promowy Tanger Med

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Tanger Med- Trasy

Miasto Tangier to znane miasto w północno - zachodniej części Maroko. Nazwa wywodzi się od słowa tingis=bagna. Do jego zaczątków rozwoju przyczynili się Berberowie i Fenicjanie. Później miasto stało się celem podbojów wielkich władców ze względu na swoje strategiczne położenie. Na atrakcyjność miasta wpływa już samo położenie nad Cieśniną Gibraltarską u styku Morza Śródziemnego z Atlantykiem. Warto tu zobaczyć Dar el Makzhen - pałac sułtana oraz nowoczesne centrum Tangieru. Tangier staje się również popularnym celem podroży. Na wybrzeżu powstaje coraz więcej luksusowych resortów.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Tanger Med
 • Port Promowy Tanger Med
 • Port Promowy Tanger Med

Terminal Promowy Tanger Med

Największy port cargo nad Morzem Śródziemnym., 40km od Tangieru. Mieści się tu także terminal pasażerski obsługiwany przez Acciona Trasmediterranea, Balearia i SNCM. Z portu wypływają promy do Hiszpanii, Włoch i na Wyspy Kanaryjskie. Rozbudowa i modernizacja portu należy do tzw. Tanger Med project, który ma podnieść port do rangi największego w Afryce. Poza tym jego bliskość z krajami UE ma wpłynąć na poprawę stosunków handlowych między UE a Afryką.

Dojazd do portu Tanger Med

Samochodem: trasa A1 z stolicy Rabat do Tangieru, a potem podążaj za znakami do portu.

Pociągiem: marokańskie linie kolejowe ONCF należą do najnowocześniejszych w Afryce. Do Tangieru można szybko i wygodnie dojechać do wszystkich większych miast w kraju.

Tanger Med Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Opinie

 • 31 Mar 2019
  Motocyklem do Maroko
  • Duży plus że odprawa celna paszportowa odbywała się podczas rejsu jeszcze większy Plus za szybkie załadowanie motocykli na prom motocykle nie czekają w korkach minus sklep wolnocłowy whisky wcale nie kosztowało mniej niż w Polsce alkohol lepiej zakupić przed wyjazdem ogólnie ocena bardzo dobra Polecam tą linię

   Opinia dodana przez JERZY Najcior

 • 20 Nov 2016
  Słabo
  • Wszystko byłoby dobrze gdyby nie opóźnienia, w obie strony po 2 godziny na tak krótkiej trasie.

   Opinia dodana przez Paweł

 • 28 Jul 2014
  nigdy więcej
  • Prom miał 3 godziny opóźnienia, ledwo zdążyłem na drugi prom z Tanger Med do Livorno. Nikt nic sobie z tego nie robił, żadnej informacji, bajzel na kółkach. Nie chciano mnie wpuścić na terminal z biletem a ferry, po 20 minutach poszukiwań właściwego okienka i odstania kolejnych 20 minut, dowiedziałem się ze bilet od a ferry jest jednak wystarczający, jednak pracownicy na odprawie nie są przeszkoleni i musiałem udać się do kolejnego okienka w celu wydrukowania biletu z kasy.

   Opinia dodana przez Michal Wiklinski

 • 26 Feb 2014
  Wycieczka do Tangeru
  • Bardzo daleko od miasta Tanger (ok. 50km). Inne promy przyplywaja bezposrednio do Portu Tanger

   Opinia dodana przez Michal

 • 09 Jan 2014
  Calm, but bad astonished trip
  • Ship full of people sleeping on the stairs, corridors and other public places; very "nice" places like casino, main lounge, cinema, fitness room, etc. were closed!; very dirty ship, with a lot of pets placed everythere; bad smell of people slept amost everythere; staff did not do anything with it!! only sleeping couchette were nice and quite; totally not recommend this trip (ship also arrives to Port Tanger Med, not TANGER); Prices on ship like on the royal MSC FERRY!! better choose many trains and buses and get ship from Tarifa to Tanger. It was our last time travelling by long distance ferry.

   Opinia dodana przez Kamil Poland

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi