Port Promowy Tanegashima/Nishinoomote

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Tanegashima/Nishinoomote- Trasy

Oferty Specjalne

Wyspa Tanegashima znajduje się na południe od Wyspy Kiusiu na Morzu Wschodniochińskim w archipelagu Wysp Ōsumi. Jest to popularna destynacja dla surfingu w Japonii. Poza tym można tu wypocząć na jednej z plaż z białymi piaskami jak Chikura Caverns z jaskiniami lub Takezaki . Turyści przyjeżdżają tu głównie zobaczyć japońskie centrum kosmiczne JAXA (Japońska Agencja Kosmiczna) Tanegashima Space Center, które posiada największy w Japonii port do lotów kosmicznych. Tanegashima znana jest także z produkcji noży i nożyczek.

  • Port Promowy Tanegashima
  • Port Promowy Tanegashima
  • Port Promowy Tanegashima

Terminal Promowy Tanegashima/ Nishinoomote

Operator Tane Yaku Jetfoil oferuje połączenia promowe na Wyspę Tanegashima z Kagoshima oraz z sąsiednich wysp Ibusuki i Yakushima.

Dojazd do Tanegashima/ Nishinoomote

Łatwy dojazd do portu z różnych części wyspy Tanegashima samochodem z wypożyczalni. Port Nishinoomote leży na północno - zachodnim wybrzeżu wyspy.

Tanegashima/Nishinoomote Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Tane Yaku Jetfoil

Nishinoomote, Nishi-machi 49-1, Nishinoomote, 891-3111, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Nishinoomote, Nishi-machi 49-1, Nishinoomote, 891-3111, Japan

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi