Prom z Tallin do Mariehamn

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 5 przejazdów tygodniowo
  10 h 50 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

 • Tallin - Langnas
  1 przejazdów tygodniowo
  11 h 40 min
  Sprawdź cenę

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Tallinn do Mariehamn

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Tallinn do Mariehamn. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Tallinn do Mariehamn jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Tallinn do Mariehamn.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Tallinn do Mariehamn jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 06 Jun 2014
  ocena
  • Wszystko OK!, punktualnie, szybko i bez zadnych problemów. Polecam:-)

   Opinia dodana przez Jerzy

 • 27 Aug 2013
  Prom z Tallina na Wyspy Alandzkie
  • Błyskawiczna odprawa i załadunek w Tallinie. Najtańsze kabiny 4os mocno klaustrofobiczne. WiFi dostępne tylko na pokładach ze sklepami, niestety nie w kabinach (przynajmniej w tych najtańszych nie było). Pan śpiewający "do kotleta" na pokładzie słonecznym raczej zamęczał słuchaczy. Czystośč statku, punktualność bez zastrzeżeń. Generalnie polecam.

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi