Port Promowy Tagbilaran City

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Tagbilaran City to miasto położone na południowo - zachodnim wybrzeżu wyspy Bohol. Tagbilaran jest punktem wypadowym do licznych atrakcji na wyspie Bohol, jak: Czekoladowe wzgórza, piękne piaszczyste plaże, lazurowe wody idealne do nurkowania lub zabytkowe kościoły z kamienia. Co roku od 20 kwietnia do 2 maja w Tagbilaran odbywa się Saulog-Tagbilaran Festival ku czci patrona miasta Św. Józefa. Podczas tego festiwalu ma miejsce wiele procesji, tance uliczne, konkursy piękności oraz wiele innych ciekawych wydarzeń.

  • Port Promowy Tagbilaran City
  • Port Promowy Tagbilaran City
  • Port Promowy Tagbilaran City

Terminal Promowy Tagbilaran City

Operator 2GoTravel oferuje połączenia promowe z Tagbilaran City na wyspę Luzon do Manila. Terminal znajduje się w Pook Pantalan, Starlite Building, Pier Area, Tagbilaran Pier, TAGBILARAN CITY.

Dojazd do portu Tagbilaran City

Tagbilaran Pier leży na zachodnim wybrzeżu miasta w południowo - zachodniej części wyspy Bohol. Po mieście możesz poruszać się taksówką, autobusem lub tradycyjnym filipińskim jeepney. Jest to kolorowy, amerykański, terenowy pojazd wojskowy, który wykorzystywany jest do przewozu ludzi.

Tagbilaran City Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

2GO Travel

Pook Pantalan, Starlite Building, Pier Area, Tagbilaran City, Philippines

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi