Port Promowy Syros

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Syros- Trasy

Oferty Specjalne

Syros to grecka wyspa w archipelagu Cyklady na Morzu Egejskim. Na wyspie sa Syros sa 3 miasta: Ermoupoli-stolica, Ano Siros i Poseidonia. Stolica ma amfiteatralne położenie. Białe neo-klasycystyczne domy składają się na charakterystyczny krajobraz miasta portowego. Na uwagę zasługuje tu także okazała katedra Św. Mikołaja. Rynek z ratuszem otoczony jest mnóstwem kawiarni oraz palmami. W Ano Syros brak ruchu kołowego. Wszystkie ulice są połączone schodami. Nad miastem króluje średniowieczna katolicka Bazylika Św. Jerzego, skąd rozciąga się piękna panorama na wybrzeże Syros i okoliczne wyspy.

  • Port Promowy Syros
  • Port Promowy Syros
  • Port Promowy Syros

Terminal Promowy Syros

Liczne promy Blue Star ferries i Aegaen Speed Lines kursują z portu w Syros do okolicznych wysp, jak np.: Tinos, Kos, Rodos, Mykynos oraz na główny ląd Grecji do Pireusu.

Dojazd do portu Syros

Samochodem: łatwy dojazd do portu z każdego zakątka wyspy. Ewentualnie weź taksówkę do Ermoupoli. Port leży na środkowo - wschodnim wybrzeżu wyspy.

Autobusem: na wyspie kursują lokalne autobusy, które zabiorą cię do portu.

Syros Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Aegean Speed Lines

Akti Ethnikis Antistaseos, Ermoupoli 84100, Greece

Blue Star Ferries

Limani Petrou Ralli, 84100 Syros, Greece

Blue Star Ferries

Limani Petrou Ralli, 84100 Syros, Greece

Hellenic Seaways

Limani Petrou Ralli, 84100, Syros, Greece

Sea Jets

Limani Petrou Ralli, 84100, Syros, Greece

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi