Prom z Świnoujścia do Trelleborg

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 1
  5 h 45 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Swinoujscie do Trelleborg trasa promowa laczy Polska z Szwecja i jest obecnie obslugiwana przez TT-Line.

Zarezerwuj prom z Swinoujscie do Trelleborg z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Swinoujscie. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Swinoujscie - Trelleborg

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Swinoujscie - Trelleborg, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Trelleborg

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Swinoujscie do Trelleborg. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Swinoujscie do Trelleborg, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Swinoujscie do Trelleborg

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Swinoujscie do Trelleborg

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Swinoujscie do Trelleborg. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Swinoujscie do Trelleborg jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Swinoujscie do Trelleborg.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Swinoujscie do Trelleborg jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 24 Sep 2019
  Dobra jakość
  • Podróż i jakość obsługi przynajmnie dobra. Jak na wielu promach, z parkingu ciężko przecisnąć się do wyjścia na pokłady. Czystość i obsługa bez zastrzeżeń. Osobiście, miałem problemy ze zmianą terminu rezerwacji. Wymagala napisania kilku maili aby była skuteczna. Ponadto przy zmianie terminu rezereacji o dwa tygodnie później, które wykonałem z wyprzedzeniem dwóch miesięcy odbyło się odpłatnie oraz zmniejszające standard kajuty. Na szczęście obsługa byla wyrozumiała. Co dziwne, jak zauważyłem i tak większość kajut była wolna. To swiadczy o sile interesu nad zadowoleniem klienta. Na innych liniach bywa lepiej. W moim biznesie na taką obsługę klienta nie mógłbym sobie pozwolić!

   Opinia dodana przez Robert

 • 31 Jul 2019
  Bardzo przyjemna podróż
  • Polecam zwłaszcza ze względu na personel TT Line - bardzo miły, kompetentny i pomocny. Portal AFerry intuicyjny, bezproblemowy, wygodny. Jestem mega zadowolona

   Opinia dodana przez IZABELA

 • 05 May 2019
  Nocna podróż
  • Obsługa pomocna

   Opinia dodana przez WOJCIECH

 • 02 May 2019
  Podróż TT-Line
  • Generalnie to jest ok.Kabina 9010 A dokładnie łazienka do kitu,ni działa odpływ i woda z prysznica wylewa się na 1 łazienkę.Zrobić to .

   Opinia dodana przez Anon

 • 04 Feb 2019
  wszystko ok
  • ok

   Opinia dodana przez MIROSLAW

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi