Port Promowy Świnoujście

 • Porównaj czasy i ceny dla Swinoujscie

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

AFerry.pl oferuje bilety na promy Unity Line lub Polferries ze Świnoujścia do szwedzkiego portu Ystad. Natomiast TT - Line zapewnia połączenie do Trelleborg w Szwecji.

Port Świnoujście został otwarty w 18 wieku. Obecnie jest to największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce obsługujący promy pasażerskie i towarowe do Szwecji i Danii.

Miasto Świnoujście to jedyne miasto w Polsce położone malowniczo na 3 wyspach: Wolin, Uznam i Karsibór u ujścia rzeki Świny do Morza Bałtyckiego. Miasto znane jest z licznych uzdrowisk-spa wykorzystujących wody solankowe i borowiny. Turystów przyciąga tu wiele atrakcji, jak na przykład: piękna, szeroka piaszczysta plaża, promenada obfitująca w liczne bary, kawiarnie i restauracje, ciekawe zabytki architektury i parki. W pobliżu miasta znajduje się tez najwyższa latarnia morska na Bałtyku oraz liczne kurorty nadmorskie.

Swinoujscie- Trasy

Terminal Promowy Świnoujście

Terminal Promowy w Świnoujściu jest najbardziej nowoczesny w Polsce. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczna i każdy pasażer z pewnością znajdzie tam wszystko czego potrzebuje przed rejsem do Szwecji.

Nowa trasa Świnoujście - Trelleborg z TT Line od stycznia 2014!

Dojazd do portu Świnoujście

Samochodem: Trasa E65 z południa Polski.

Pociągiem: Stacja kolejowa mieści się blisko terminalu ( 500m). Polaczenia kolejowe z Warszawy, Poznania, Gdańska i innych większych miast Polski.

Autobusem: Z dworca kolejowego w Szczecinie kursują autobusy PKS do terminalu promowego w Świnoujściu. Przystanek około 500 m od terminalu. Podróż około 2.5 godziny.

na podstawie 41 opini

Swinoujscie Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Opinie

 • 11 Feb 2019
  OK
  • Trochę drogo ale termin i czas podróży pasował

   Opinia dodana przez Przemek

 • 06 Feb 2019
  Nie polecam
  • Pierwszy i ostatni raz wybrałam Unity Line. Podróż była bardzo nieprzyjemna. Jeśli chodzi o obsługę - nie można narzekać wszyscy są bardzo mili i pomocni, odprawa również poszła sprawnie. Miałam wykupioną kajutę - tutaj bardzo się zawiodłam. Dlaczego ? Wentylacja chodziła tak głoścno, że przez całą noc nie zmrużyłam oka - nie pomogły nawet zatyczki do uszu. Poszłam do recepcji z myślą, że zmienię kajutę i będzie po sprawie, ale okazało się, że we wszystkich pomieszczeniach bylo tak samo - jak nie głośniej. Po drugie, kajuta bardzo duża ale nie znalazłam w niej ani jednego gniazdka elektrycznego. Podróżującym, którzy mają zamiar spać w trakcie podróży sugeruję wybór innych lini.

   Opinia dodana przez Joanna SPIEWAK

 • 26 Dec 2018
  Ogolnie ponizej oczekiwan
  • Porom opózniony ponad dwie godziny raczej z przeznaczeniem do remontu zapewne urzytu ze wzgledu na wzmozony ruch przed swietami bozego narodzenia .klucz do kabiny nie.dzialal poprawnie

   Opinia dodana przez JACEK

 • 22 Jul 2018
  Pozytywnie
  • Miła obsługa, czysta kabina, i w miarę cicho , można się przespać, nie miałem wykupionej kabiny , ale podszedłem do Recepcji , i Pani mi wyczarowała kabinę dwójkę ,700 nok za kabinę to raczej dobra cena , kabina wewnętrzną Jedzenie też dobre.

   Opinia dodana przez Anon

 • 21 Jul 2018
  Dzień dobry
  • Ok

   Opinia dodana przez Anon