Port Promowy Swansea

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Obecnie nie można kupić biletu z Swansea na AFerry.pl . Skorzystaj z wyszukiwarki obok, aby znaleźć alternatywne połączenie.

Miasto Swansea jest drugim największym miastem w Walii. Jego malownicze polonie u nasady Półwyspu Gower i dobra dostępność komunikacyjna do innych zakątków Wielkiej Brytanii, sprawia, że miasto cieszy się coraz większą popularnością wśród turystów. Według podań historycznych Swansea zostało założone przez Wikingów Duńskich. Obecnie jest to prężnie rozwijające się centrum sportu i kultury

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Swansea
  • Port Promowy Swansea
  • Port Promowy Swansea

Terminal Promowy Swansea

Fastnet Line zakończył przeprawy z Swnasea do Cork. Terminal posiada dobrą infrastrukturę turystyczną, umożliwiając podróżującemu komfortowe oczekiwanie na statek.

Dojazd do portu Swansea

Samochodem: autostrada M4 umożliwia dojazd z Londynu w zaledwie 3 godziny. Weź zjazd 47 i skręć w drogę A483 do Swansea. W mieście podążaj za znakami do portu..

Pociągiem: Stacja kolejowa leży ok 3km od terminalu, skąd można zabrać taksówkę do portu. Stacja w Swansea obsługuje pociągi z całego kraju.

Autobusem: National Express zapewnia połączenie autobusowe do Swansea. Miejski autobus numer 223 kursuje do portu z centrum miasta.

Swansea Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi