Promy Swansea Cork Ferries

Promy Swansea Cork Ferries
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przewoźnik Swansea Cork Ferries nie jest dostępny na AFerry.pl z powodu zaniechania działalności w 2006. Odwiedź naszą stronę Promy do Irlandii, aby kupić bilet na alternatywną trasę.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Swansea Cork Ferries- Trasy

   Ostatnie zmiany

   Operator Swansea Cork Ferries obsługiwali połączenie Swansea - Cork z Walii do Irlandii w latach 1987 - 2006. W 2010 roku przeprawy promowe zostały wznowione na tej trasie dzięki nowej firmie Fastnet Line

   Swansea Cork Ferries - promy

   Połączenie jest obsługiwane przez prom Julia, na którego pokładzie znajduje się 300 kabin, restauracje, kino i bary. Rejs trwa 10h i odbywa się wyłącznie nocą.


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi