Promy Superfast Ferries

Promy Superfast Ferries
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Superfast Ferries - trasy

Superfast Ferries to znany przewoźnik na Adriatyku, który zastąpił Attica Group, firmę - matkę Superfast Ferries oraz Blue Star Ferries. Operator od 1995 roku oferuje połączenia między Włochami a Grecja. Na Aferry.pl znajdziesz liczne promocje na promy Superfast Ferries , w tym na: Bari - Igoumenitsa, Bari - Korfu, Ankona - Patras i wiele innych.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 2 godziny przed odplywem na wszystkie trasy,z wyjątkiem Camper Vans na trasach Adriatyckich gdzie odprawa jest 3 godziny przed odplywem.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Superfast Ferries- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu a AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Superfast Ferries to czysta przyjemność

  Superfast Ferries - promy

  We flocie Superfast Ferries pływają między innymi Superfast I i Superfast II, które należą do najlepszych promów w Europie. Na pokładach czeka na ciebie wiele atrakcji, jak odkryty basen, tarasy słoneczne, bary, restauracje, wygodne kabiny i więcej.

  Pasażerowie mogą tez skorzystać z usługi Camping Onboard, to znaczy promy Superfast Ferries zabierają samochody kempingowe. W cenie biletu z kempingiem można przespać się we własnej karawanie, skorzystać z toalet i prysznicy na pokładzie oraz z punktu elektryczności o napięciu 220W.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Superfast Ferries YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi