Port Promowy Stromboli

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Stromboli- Trasy

Stromboli to mała wyspa na Morzu Tyrreńskim w archipelagu Wysp Liparyjskich z aktywnym wulkanem o tej samej nazwie. Wulkan ma wysokość ok 1000m n.p.m. Jest widoczny z morza i często nazywany "latarnią morską Morza Śródziemnego". U jego podnóża są 2 wioski San Bartolo i San Vincenzo. Turyści przyjeżdżają oglądać tu aktywność wulkaniczną Stromboli.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Stromboli
  • Port Promowy Stromboli
  • Port Promowy Stromboli

Terminale Promowe na Wyspie Stromboli

Terminal promowy San Vincenzo

Linie promowe SNAV oferują połączenie promowe na wyspę Stromboli do portu w San Vincenzo z włoskiego portu w Neapolu. Port mieści się na wschodnim wybrzeżu wyspy.

Terminal promowy Ginostra

Linie promowe Ustica Lines oferują połączenie promowe na wyspę Stromboli do portu w Ginostra z Sycylii z portu Milazzo oraz na okoliczne wyspy Lipari, Vulcano i Panarea. Port mieści się na zachodnim wybrzeżu wyspy.

Stromboli Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

SNAV

Molo Scari , I - 98050 Stromboli , Italy

Liberty Lines

, 98050 Stromboli ME, Italy

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi