Promy Strintzis Ferries

Promy Strintzis Ferries
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Już wkrótce na Aferry.pl

Strintzis Ferries - trasy

Przewoźnik Strintzis Ferries oferuje przeprawy promowe z głównego lądu Grecji na Jońskie Wyspy Itaka i Kefalinie na trasach: Patras - Sami (Kefalinia) - Pisaetos (Itaka) oraz Kyllini - Poros (Kefalinia).

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Bilety na promy na Wyspy Jońskie możesz kupić u innych przewoźników na Aferry.pl, m.in. na naszych stronach: Promy na Korfu lub Promy na Zakintos,

Zobacz poniżej listę alternatywnych przewoźników i tras, które możesz wykorzystać, aby dopłynąć do wybranego miejsca. AFerry.pl oferuje szeroki wybór połączeń promowych, że na pewno uda ci się znaleźć dobrą alternatywę do promów Strintiz Ferries.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 90minut przed odplywem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Strintzis Ferries- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Strintzis Ferries to czysta przyjemność

  Strintzis Ferries - promy

  Flota Strintzis Ferries posiada flotę 2 statków F/B Eptanisos oraz F/B Kefalonia. Oba promy są klimatyzowane i posiadają fotele lotnicze, bary, restauracje oraz sklepy.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi