Prom z Sztokholmu do Mariehamn

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 2
  6 h 25 min
  Sprawdź cenę
 • przeprawa codziennie 2
  5 h 25 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Sztokholm do Mariehamn trasa promowa laczy Szwecja z Wyspy Alandzkie i jest obecnie obslugiwana przez Tallink Silja i Viking Line. Oprócz porównania cen i czasu dla Sztokholm do Mariehamn, pokazemy Ci równiez wyniki dla Kapellskar do Mariehamn aby pomóc Ci dostac sie z Szwecja do Wyspy Alandzkie w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Sztokholm do Mariehamn z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Sztokholm. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Sztokholm - Mariehamn

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Sztokholm - Mariehamn, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Mariehamn

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Sztokholm do Mariehamn. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Sztokholm do Mariehamn, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Sztokholm do Mariehamn

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Sztokholm do Mariehamn. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Sztokholm do Mariehamn jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Sztokholm do Mariehamn.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Sztokholm do Mariehamn jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 08 Aug 2017
  Super
  • Wszystko ok, ale jedna uwaga. Nikt nie poinformował ile czasu mamy na wyjście z promu w Marienham. Powinna być przekazana informacja, że możliwość opuszczenia pokładu jest od godziny.... do godziny.... . W przeciwnym razie, ktoś może nie zdążyć wysiąść.

   Opinia dodana przez ww

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi