Promy Stena Line Skandynawia

Promy Stena Line Skandynawia
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Stena Line Skandynawia - trasy

Stena Line Skandynawia jest jednym z największych i najlepszych przewoźników promowych na świecie. Szwedzki operator obsługuje 11 tras w Europie. Większość z nich obejmuje Skandynawie, czyli połączenia między Danią, Norwegią, Łotwą i Szwecją, w tym połączenia do Szwecji z Polski i Niemiec. Poza tym ze Stena Line można popłynąć z Wielkiej Brytanii do Holandii i Irlandii. Odwiedź naszą stronę Promy Stena Line . W Polsce firma obsługuje połączenie do Szwecji między Gdynią a Karlskroną, otwarte po raz pierwszy w 1995 roku.

Wśród licznych połączeń, Sassnitz-Trelleborg zyskało największą popularność wśród Polaków. Rodacy pracujący w Norwegii i Szwecji chętnie wykorzystują to najkrótsze bezpośrednie połączenie między Niemcami i Szwecją. Rejs trwa ok 4godziny. Podróż samochodem ze Szczecina do Sassnitz wynosi ok 3 godzin. Trasa Sassnitz - Trelleborg jest obsługiwana przez przewoźnika Stena Line od stycznia 2013.

Na Aferry.pl kupisz bilety Stena Line na popularne trasy promowe: Gdynia - Karlskrona, Sassnitz - Trelleborg, Oslo - Frederikshavn, Göteborg - Kilonia i wiele innych.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Stena Line Skandynawia- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

  Stena Line Skandynawia - promy

  Stena Line posiada nowoczesna flotę największych i najszybszych statków na świecie, które mogą poruszać się z prędkością nawet do 75km/h. Na promach Stena Line znajduje się punkty gastronomiczne, bar, liczne sklepy i wiele innych udogodnień, które możesz odkryć osobiście rezerwując tani bilet z Aferry.pl. Na trasie z Gdyni do Karlskrony kursują 2 promy: Stena Baltica i nowoczesna Stena Vision. Na pokładzie Stena Vision jest wiele udogodnień, m.in. spa.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi