Promy Stena Line Polska

Promy Stena Line Polska
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Stena Line Polska - trasy

Stena Line Polska jest częścią Stena Line, czyli jednego z największych i najlepszych przewoźników promowych na świecie. W Polsce firma obsługuje połączenie do Szwecji między Gdynią a Karlskrona, otwarte po raz pierwszy w 1995 roku. Na Aferry.pl kupisz tani bilet na promy Gdynia - Karlskrona.

Aby zobaczyć wszystkie połączenia Stena Line w obrębie Skandynawii i Wysp Brytyjskich, odwiedź nasze strony Promy Stena Line oraz Promy Stena Line Skandynawia.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Stena Line Polska- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

  Stena Line Polska - promy

  Stena Line posiada nowoczesna flotę największych i najszybszych statków na świecie, które mogą poruszać się z prędkością nawet do 75km/h. Na promach Stena Line znajduje się punkty gastronomiczne, bar, liczne sklepy i wiele innych udogodnień, które możesz odkryć osobiście rezerwując tani bilet z Aferry.pl. Na trasie z Gdyni do Karlskrony kursują 3 nowoczesne promy: Stena Vision,Stena Alegra i Stena Spirit. Na ich pokładach jest wiele udogodnień, m.in. spa, rozrywka na żywo, wygodne kabiny, liczne restauracje.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Stena Line Polska YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi