Promy Stena Daea Line

Promy Stena Daea
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przepraszamy. Obecnie nie można kupić biletów na promy Stena Daea na stronie AFerry.pl. Skorzystaj z alternatywnych tras na Promy do Korei Płd.

Stena Daea Line - trasy

Przewoźnik Stena Daea Line oferuje rejsy przez Morze Japońskie między Władywostokiem (Rosja), Zarubino (Rosja), a Sokcho (Korea Płd.)

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa co najmniej 2h przed planowanym odpłynięciem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Stena Daea- Trasy

   Stena Daea Line - promy

   Flota Stena Daea Line składa się tylko z jednego statku New Blue Ocean. Pasażerowie mają do wyboru kabiny w klasie ekonomicznej, biznesowej, deluxe oraz apartamenty. Na pokładzie znajduje się specjalna strefa zabaw dla dzieci, karaoke, bar, restauracja, lobby, z którego można podziwiać widoki na Morze Japońskie.


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi